Про нас

Мистецтво, втілене в образ. Образ, наповнений елегантністю. Vaide протягом 20 років працює над вдосконаленням власних колекцій. Безперервний творчий процес модельєрів, стилістів і конструкторів спрямований на втілення в колекціях сучасних модних тенденцій.  

Понад 200 осіб, що працюють в одній згуртованій команді, переслідують одну мету - поліпшення якості продукції.  

В асортимент бренду входить одяг для буднів, урочистих подій, а так само одяг для сну і відпочинку. Для найдосвідченіших модниць представлена унікальна колекція - Monic by VAIDE, над створенням якої працювали італійські дизайнери. 

Історія Vaide

Компанія Vaide була створена в 1993 році. Її засновниками є Ігор Ободів і Володимир Горник, які вже протягом більш ніж 20 років займаються розвитком компанії. Під незмінним керівництвом двох партнерів і друзів, їх бізнес росте і розвивається. В основу свого підприємства вони заклали принцип, якого дотримуються незмінно на протязі всієї історії існування компанії:

«Ми самі, як і кожен наш працівник, повинні робити свою роботу так, щоб ми всі могли пишатися кожним зробленим нами виробом!» Ігор Ободів.

Vaide спочатку була заснована компанія-виробник трикотажного одягу. Вже на етапі заснування компанії в чисто білизняному асортименті присутні два напрямки – чоловіче і жіноче білизна. Згодом одне з цих напрямків отримало широкий розвиток і в чому сформувало образ бренду Vaide.
       

На первинному етапі розвитку компанії основним ринком збуту була Латвія. Вперше жіноча та чоловіча білизна під торговою маркою Vaide з'явився в роздрібному продажі в магазині «Sakta» в 90х роках. Цей магазин представляв собою центральне місце збуту продукції від тільки починають свій розвиток латвійських виробників.

Протягом усіх 90-х компанія розвивалася. Це був нелегкий шлях, адже Vaide це компанія, заснована не на базі якогось існуючого раніше швейного підприємства. Vaide – компанія, створена з нуля. Все, чого добивалися власники компанії та її працівники, досягалося важкою працею і завзятим прагненням до незмінної цілі.

Вдосконалення продукту, виробничого процесу та дослідження ринку є незмінними пріоритетами для власників компанії.

Вже в кінці 90х років минулого століття компанія почала робити несміливі кроки на експортних ринках, де продукція під брендом Vaide досить швидко здобула заслужену популярність. Саме в цей момент керівництву компанії став очевидним той факт, що без ретельного планування виробничих процесів і розширення виробничих потужностей розвиток справи їх життя може опинитися під загрозою.

«У 1997 році ми чітко усвідомили необхідність у нових виробничих потужностях – в повному розумінні цього слова. Нам не вистачало людей, обладнання, так і фізично місця в орендованих нами цехах. Ми все обдумали і прийшли до висновку, що настав час будувати свою фабрику» Володимир Горник.

Незважаючи на кризу 1998 року, компанія продовжувала свій розвиток і, крім кризи, цей рік для Vaide ознаменувався покупкою приміщень в Ризі для нової фабрики. Vaide знайшла нові можливості для розвитку. Дуже скоро підприємство отримало можливість для нарощування виробничих потужностей та розширення асортименту виробленої продукції.
Тим часом все більше і більше людей ставали покупцями, а потім і фанатами Vaide. Ідеологія, закладена в продукт ще в момент заснування підприємства, давала свої плоди. Якість виробленої продукції у багатьох випадках було навіть надлишковою, а ціна на неї була нижче, ніж у конкурентів. Це стало можливим завдяки розробленій та впровадженій унікальній системі прорахунку виробничої собівартості і системи збалансованого ціноутворення. Ці системи лежать в основі планування виробництва і розрахунку його рентабельності і всі разом є інноваційним «know how» Vaide.

«Ми завжди прагнули і будемо прагнути в майбутньому використовувати для своїх колекцій тільки полотна кращих в світі виробників. Наші клієнти гідні того, що б носити по-справжньому гідні речі» Ігор Ободів.

У 2004 році компанія починає розвиток роздрібної мережі під власною торговою маркою. Багато в чому це стало можливим завдяки наявності гідних партнерів, які повірили в готовність Vaide оперувати на роздрібному ринку як самостійної торговою маркою. Керівництво компанії, паралельно з розвитком виробництва, відкриває перші магазини Vaide. Досвід десятирічної роботи показав, що Vaide, поряд з білизняний колекцією, здатна успішно розробляти і виготовляти колекції одягу. Сукні та блузки Vaide миттєво отримали визнання у всіх клієнтів. Перші каталоги одягу Vaide справили ефект бомби, що розірвалася.

У результаті злагодженої роботи висококваліфікованих фахівців кожна колекція є відображенням останніх тенденцій в світі моди, кожна модель розробляється на панелі найактуальніших кольорів сезону. Сукні є флагманами кожної нової колекції Vaide. Особлива увага приділяється різноманітності моделей і розмірів, а також якості тканини, завдяки чому вихід нової колекції це подія, якої з нетерпінням чекають клієнти. 

«За результатами продажів першої колекції одягу, яку ми запропонували нашим клієнтам, для нас стало очевидно, що ми на вірному шляху.» Ігор Ободів.

Одночасно з цим розширення асортименту зажадало значних змін у виробничих процесах. Треба було закупити нове обладнання і перебудувати роботу деяких відділів, а також збільшити штат дизайнерів і конструкторів. Вже через рік Vaide випустила повноцінну колекцію верхнього одягу, яка ні в чому не поступалася білизняний. Протягом наступного 10 років постійні клієнти Vaide змогли стати свідками того, як з чисто «піжамного» бренду Vaide стала законодавцем прибалтійської моди.

 

2009 рік був дуже цікавим для Vaide. В цьому році Vaide, не дивлячись на кризу, запускає свій новий багатообіцяючий проект. Компанія знаходить достатньо сил і досвіду для того, щоб запропонувати на ринок B2B продукт. Vaide виводить на ринок свою франчайзингову пропозицію. І вже через рік відкривається перший пілотний франчайзинговий магазин на Україні. Потім йдуть Німеччина, Росія. На сьогодні компанія має всього 6 власних і 12 франчайзингових магазинів, але це все тільки початок...

Виробництво

Компанія Vaide в одній особі є розробником і виробником всіх власних колекцій. Обидві належать Vaide фабрики, на яких шиється вся продукція даного бренду, розташовані в Латвії в містах Рига і Елгава (Європейський союз). Історично ці міста є столицями прибалтійської швейної промисловості. Спадкоємність швейних традицій даного регіону сама по собі дозволяє досягти найвищого рівня якості готової продукції, а у поєднанні з сучасними методами планування і організації виробництва, виводять поняття якості готової продукції на принципово новий рівень, неперевершений навіть в Західноєвропейських країнах. Незмінно високий рівень якості продукції та чудовий сервіс для клієнтів усіх рівнів - це принципи, що лежать в основі складною і постійно удосконалюється взаємно інтегрованої виробничої системи Vaide.

 IMG_1371_web.jpg

Основний принцип побудови виробничих процесів компанії залишається незмінним протягом 20 років. У його основі лежить поняття, яке є незаперечним законом для всього колективу Vaide – це замовлення клієнта. Саме своєчасне і повне виконання своїх зобов'язань перед клієнтом – це запорука успіху будь-якого виробника. Для досягнення цієї мети компанія Vaide глибоко залучена як в роботу виробників тканин і полотен, так і у всі міжнародні ринки збуту. Наш контроль над якістю продукції та надання послуг присутній на всіх етапах створення продукції Vaide. Від фарбування полотна і виробництва ниток, до безпосереднього пошиття та продажу клієнту - компанія контролює якість продукту на всіх етапах життєвого циклу товару.

 IMG_1383.jpg

Планування виробництва здійснюється, грунтуючись на вимогах ринку та виходячи з регіональних особливостей кожного з дистриб'юторів Vaide. Розробка конструкцій Vaide для посадки по фігурі відбувається з участю різних фокус-груп споживачів. Дана методика є революційною для галузі і дозволяє досягти найвищої якості конструкцій всіх розмірів – від xs до xxxl. Vaide володіє унікальною ділянкою, основним завданням якого є розробка і адаптація всіх виробничих процесів у відповідності з актуальними вимогами технології і ринку. Всі постачальники сировини Vaide проходять ретельну перевірку та апробацію. Основою для всіх колекцій Vaide є полотна італійських, французьких і німецьких виробників. Спільна робота італійських дизайнерів і модельєрів Vaide гарантує чудову з точки зору стилю і моди виконання колекцій.  

 

Все це дозволяє нам стверджувати – один раз перевіривши на собі властивості продукції Vaide, ви не залишитеся байдужими, а ми знайдемо постійного клієнта.

На території України інтереси компанії Vaide представляє

КОЗАЦЬКА ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА


Top